پاک مایا

10 / 10
از 1 کاربر

 

تاریخچه شرکتهای گروه پاک به سال ١۹۲۳ برمیگردد که  توسط پروفسور مصطفی نوزات در قالب یک لابراتوار دارویی کوچک شروع به کار کرد. مصطفی نوزات هم اکنون در تجارت ترکیه یک شرکت دارویی پیشرو در عرصه جهانی به حساب می آید . تجربه به دست آمده از طریق تولید مواد دارویی خام و بسته بندی شده ، امکان ورود به صنعت بیوتکنولوژی را برای گروه فراهم کرد. اولین کارخانه تولید مخمر نانوایی در ترکیه تولید خود را در سال 1973 در محدوده 10 کیلومتری استانبول آغاز نمود.

پاک مایا به نوبه خود تحولی در روش تولید نان ایجاد کرده و برای برآوردن نیاز روز افزون نانوایان، کارخانه دوم درکمالپازای ازمیر  در سال 1986 و کارخانه سوم در Duzce - Cumayeri در سال 1990 تاسیس گردید.چهارمین کارخانه تولید مخمر در پاسکانی رومانی ، در 1998 برای ارائه خدمات به بازار اروپای شرقی احداث گردید.

تمامی شرکتهای پاک مایا از لحاظ رعایت قوانین بهداشتی بین المللی و استانداردهای کیفی در بالاترین سطح قرار داشته و از سیستمهای تماما" کامپیوتری برای تولید، انبارداری و تحویل کالا استفاده می کنند. تیم باتجربه 1000نفری ، مسئوولیت تولید مخمر فوری ، مخمر خشک فعال و مخمر تازه را در کارخانجات پاک مایا به عهده دارند.

ماشین آلات و تجهیزات با کارایی بالا برای تضمین بالاترین کیفیت و استانداردهای بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. پاک مایا یکی از بزرگترین تولید کنندگان مخمر در دنیا است و ظرفیتی معادل 250000 تن مخمر تازه به صورت پایدار را از سال 1973 تا کنون به دست آورده است .

"از گیدا" نیز که از شرکت های زنجیره ای گروه پاک میباشد، در راستای تکمیل فرآورده های نانوایی از سال 1986  فعالیت خود را آغاز نموده است.. As Gida  در زمینه تولید افزودنیهای نان ، بهبود دهنده های نان ، غنی کننده ها و بهبود دهنده های آرد ، پرمیکس های آماده ، مواد اولیه قنادی مانند انواع ژل ، خامه قنادی ، همچنین فراورده های آردی فعالیت دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :