درباره ما

10 / 10
از 2 کاربر

شرکت به نان نیک مایا" در سال 1393 با هدف ارائه مواد اولیه و فرآورده های نان و شیرینی با بالاترین کیفیت فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاک مایا ترکیه در ایران می باشد. ما مفتخریم که با انجام کارهای تحقیقاتی روی آرد ، همچنین مطالعه دقیق ، درک ساختار و نیازهای بازار ایران برای انواع فرآورده های نان و شیرینی به جمع آوری دقیق اطلاعات در مورد میزان تقاضای بازار برای محصولات خاص و با کیفیت برتر اقدام نموده ایم.

تاریخچه شرکتهای گروه پاک به سال ١۹۲۳ برمیگردد که  توسط پروفسور مصطفی نوزات در قالب یک لابراتوار دارویی کوچک شروع به کار کرد. مصطفی نوزات هم اکنون در تجارت ترکیه یک شرکت دارویی پیشرو در عرصه جهانی به حساب می آید . تجربه به دست آمده از طریق تولید مواد دارویی خام و بسته بندی شده ، امکان ورود به صنعت بیوتکنولوژی را برای گروه فراهم کرد.

تمامی شرکتهای پاک مایا از لحاظ رعایت قوانین بهداشتی بین المللی و استانداردهای کیفی در بالاترین سطح قرار داشته و از سیستمهای تماما" کامپیوتری برای تولید، انبارداری و تحویل کالا استفاده می کنند. تیم باتجربه 1000نفری ، مسئوولیت تولید مخمر فوری ، مخمر خشک فعال و مخمر تازه را در کارخانجات پاک مایا به عهده دارند.

ماشین آلات و تجهیزات با کارایی بالا برای تضمین بالاترین کیفیت و استانداردهای بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. پاک مایا یکی از بزرگترین تولید کنندگان مخمر در دنیا است و ظرفیتی معادل 250000 تن مخمر تازه به صورت پایدار را از سال 1973 تا کنون به دست آورده است .

"از گیدا" نیز که از شرکت های زنجیره ای گروه پاک می باشد، در راستای تکمیل فرآورده های نانوایی از سال 1986  فعالیت خود را آغاز نموده است.. As Gida  در زمینه تولید افزودنیهای نان ، بهبود دهنده های نان ، غنی کننده ها و بهبود دهنده های آرد ، پرمیکس های آماده ، مواد اولیه قنادی مانند انواع ژل ، خامه قنادی ، همچنین فراورده های آردی فعالیت دارد.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :